(Фото) Швалерката на Тошиќ на настап на Карлеуша

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша за прв пат имаше настап во Белград, по смртта на нејзината мајка Дивна, на кој се појави и манекенката Софија Милошевиќ, девојката со која нејзиниот поранешен сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ ја изневерувал.

Карлеуша пеела на сплавот „Порт“, а Софија заедно со нејзините другарски се сместила во едно од сепарињата. Софија целото внимание го свртела кон себе, а многумина од публиката и дофрлале дека ситуацијата може да ескалира, ако Карлеуша нејзиното појавување во клубот го свати како провокација.

 

View this post on Instagram

 

Lovely day in @fashionnova 🎈

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Софија за српските медиуми кратко коментирала дека не е во никаков конфликт со Карлеуша, а не сакала да даде коментар за наводите за аферата со Тошиќ.

 

 

Ќе ви се допадне