(Фото) „Си се нагрдила со операциите“, фановите ја нападнаа Лепа Брена дека изгледа како страшило

By

Иако е една од најомилените пејачки на Балканот, пејачкат Лепа Брена (60) често е цел на критики. Со последните фотографии што ги објавила таа предизвика бурни коментари од фановите. Тие ја нападнаа и порачаа дека претерала со операциите.

Пејачката пред неколку дена се појави на снимањето на музичката емисија на РТС, а фотографиите што ги направиле папараците привлекоа големо внимание кај јавноста.

„Мене Брена ми изгледа како страшило. Се наргдила со операциите. Шминката ѝ беше грозна, шминкерот не ѝ ја погодил пудрата за нејзиниот тип на кожа. Изгледа суво, секоја точка може да се види. Не ѝ е среден тенот. Жено, смени ги козметичарот и третманот за нега, не само ботокс“, биле дел од коментарите.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://aniwatch.pro: Watch Bubblegum Crisis (Dub) aniwatch Episode 8 animes online

Ane Log: Moyako Neesan no Honpen wo Tobidashite Tomaranai Monologue Specials Episode 3

Website https://gogoanime.be: Watch Tokimeki Tonight gogoanime Episode 34 gogoanime twitter

Beatstars: https://www.beatstars.com/gogoanimelol/about

Findery: https://findery.com/gogoanimebe