(Фото) Синот на Брена пушти коса и брада, сега Стефан е ист Боба, рекоа фановите

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, го промени својот изглед. Тој пушти коса и брада и сега многу личи на неговиот татко Боба Живојиновиќ, рекоа фановите.

Тие велат дека не можат да го препознаат на улица и дека е копија на Боба. „Цртите на лицето, долгата коса, држењето на телото. Стефан буквално наследи сè од неговиот татко“, рекоа тие.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @foto.nostalgija

Scroll to Top