(Фото) Синот на најпопуларната турска двојка на две години сними прва реклама

By

Синот на Бурак Озџевит и Фахрие Евџан, најпознатата турска актерска двојка, на 2 години ја сними првата реклама. Каран рекламира пелени заедно со неговата мајка. Фотографијата од рекламата Фахрие ја објави на „Инстаграм“, а Бурак напиша: „Моите јагниња“.

Првата реклама на Каран им се допадна и на фановите на Неџла и Бали бег, кои коментираа дека кога ќе порасне, Каран ќе биде поголема ѕвезда од нив.

Ќе ви се допадне

AniWatch watch anime free: Jujutsu Kaisen (TV) Recap Episode Full

AnimeFreak dubbed anime: Watch Naruto: Shippuden Episode 442 (https://animefreak.ws/m/3Ra/ep-442)