(ФОТО) Сите погледи кон неа: Цеца конечно фатена на плажа

By

Светлана Цеца Ражнатовиќ одлучи да одмори од своите настапи и да се домори на плажа, а друштво и прават двајца незјини колеги од естрадата. Заедно со Аца Лукас и Ацо Пејковиќ познатата пејачка ужива на плажа.

dobivaj vesti na viber

Prijatelji koje beskrajno volim

A post shared by ACO PEJOVIC (@aco_pejovic) on

Ќе ви се допадне