(ФОТО) Сите се ѕвереа во нејзините НЕНОРМАЛНО големи гради

Тина Ивановиќ со жешките фотки од Бодрум, ги возбуди мажите.

Foto: Instagram/tinaivanovicПејачката објави неколку фотки, но ретко кој од нејзините џиновски гради, примети што се друго имаше на истите.

Тина на сликите начисто ги излуде мажите, а делува како нејзините и онака бујни гради изгледаат уште поголеми.

Воглавно сликите говорат се, секој коментар е излишен.

 

Scroll to Top