(ФОТО) Сите замолчеа на ова секси селфи на Александра во лифт

By
Ѕвездата на „Гранд“ баш се скоцка за вечера во Монте Карло, а веруваме дека и нејзиниот дечко Филип Живојиновиќ бил задоволен од главниот град на кнежевството Монако, а на Инстаграм постави и фотка од својот одмор.

Една баш привлече внимание. Во прашање е секси селфи од лифт, при што до израз дојдоа нејзините бујни гради.

„Подготвена за вечера“, напиша ѕвездата на „Гранд“.

 

Foto: Instagram/aleksandraprijovic

Веруваме дека Филип беше воодушевен кога ја виде Александра во вакво издание. А Пријовиќ уживаше во вечерата.

Foto: Instagram/aleksandraprijovic

 

Ќе ви се допадне

Doraemon the Movie: Nobita and the Steel Troops Episode Full

AnimeFLV: Spirit Warrior anime episode 2 online free at https://animeflv.uk gogoanime

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Starship Operators (https://animeflix.nl/m/NV0p) Episode 13

Beatstars: https://www.beatstars.com/animefreakws/about

Bibliocrunch: https://bibliocrunch.com/profile/gogoanimelol/