(ФОТО) Сите замолчеа на ова секси селфи на Александра во лифт

By
Ѕвездата на „Гранд“ баш се скоцка за вечера во Монте Карло, а веруваме дека и нејзиниот дечко Филип Живојиновиќ бил задоволен од главниот град на кнежевството Монако, а на Инстаграм постави и фотка од својот одмор.

Една баш привлече внимание. Во прашање е секси селфи од лифт, при што до израз дојдоа нејзините бујни гради.

„Подготвена за вечера“, напиша ѕвездата на „Гранд“.

 

Foto: Instagram/aleksandraprijovic

Веруваме дека Филип беше воодушевен кога ја виде Александра во вакво издание. А Пријовиќ уживаше во вечерата.

Foto: Instagram/aleksandraprijovic

 

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime news: Watch Death Note Episode 15 (https://kissanimeonline.com/m/MOD/ep-15)

AnimeFreak anime freak new site: Naruto: Shippuden (Dub) (https://animefreak.ws/m/50Ay) Episode 500