(ФОТО) Сите знаат за Ена Попов – Некогашната ѕвезда на „Велики Брат“ тотално непрепознатлива без шминка

By
Водителката и ѕвездата од првата сезона на српскиот „Велики Брат“, позираше во природно издание.

Сите оние кои го следеа домашното издание „Велики Брат“ знаат која е Ена Попов. Да потсетиме, таа се појави во првата сезона, на ова ријалити, а подоцна стана и водителка.

Ена редовно е на социјалните мрежи, а на Инстаграм објави фотка која привлече внимание.

Таа позираше без шминка, а многумина изјавија дека изгледа сосема поинаку отколку кога е нашминкана.

Дали Ена ви е поубава со или без шминка?

 

Ќе ви се допадне

AnimeFLV: Thermae Romae anime episode 6 online free at https://animeflv.uk english anime

Maze: The Mega-Burst Space (Dub) Episode 25

https://animeflix.nl dubbed anime

https://animefreak.ws animefreak my hero academia

Hub docker: https://hub.docker.com/u/animeflixnl

Kuettu: https://www.kuettu.com/animefreakws