(Фото) Скријте ги јајцата, Карлеуша беше гола зајачица за Велигден

By

Како гола зајачица на социјалните мрежи, пејачката Јелена Карлеуша пак направи провокција за празникот. Објави фотки во пресрет на Велигден на коиј е како од порнофилм и напиша: „Скријте ги јајцата“. Имаш еден куп негатвни коментри и прекорувања оти на голем празник провоцира со голотија. Следниот ден, во неделата, таа објави семејни фотографии од велигденскиот ручек.

Ќе ви се допадне

AnimeDao anime stream: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 24

KissAnime kissanime official: Watch Wonder Egg Priority Episode 3 (https://kissanimeonline.com/m/692J/ep-3)