ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека

By

Сека Алексиќ минатата година во семптември стана мајка на нејзиниот прв син Јаков. Нејзиниот сопруг Вељко одлично се грижи за малиот Јаков, па Сека покрај бројните работни обврски може да се опушти.

Фотографија од грижливиот татко и синот ги разнежни бројните фанови.

Moj svet! 💙💙

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

Ќе ви се допадне

animepahe :: okay-ish anime website

Qiang Shen Ji: Xuezu Mishi Pian (https://4anime.biz/m/yDMG) Episode 12

Uta∽Kata: Shotou no Futanatsu Episode Full

Watch Monster Strike 5 Episode 18

Wakelet: https://wakelet.com/@KissAnimemx

Gogoanimelol bcz: https://gogoanimelol.bcz.com/