(ФОТО) Сопругата на Лукас се соблече и покажа со што располага

By

Поради аферите кои ги следеа во последно време, сопругата на Аца Лукас, на својот Инстаграм профил провоцира со фотаграфиите кои ги објавува.

Овојпат таа објави фотографија во розеви бикини кои го истакнаа нејзиното тело но и неколку фотографии во црна танга бикини.

Погледнете:

 

 

Ќе ви се допадне