(ФОТО) Српската пејачка ги завзема сите секси диви пози и ги покажа своите атрибути

Душица Грабовиќ им приреди на мажите вистинска летна разгледница од базенот.

Пејачката е позната по провокациските секси фотки на социјалните мрежи, но секогаш успева да изненади, од поново и поново, што и да направи.

 

Душица се уште е на „Фарма“ и бираше провокативно оддело за да ги покаже своите атрибути, па ова лето бираше и многу провокативни костими за капење.

Овој пат пред камерите позираше во црвен секси костим за капење…

Ги покажа и секси атрибутите, но и како изгледа без шминка.

Се разбира, не можеше да помине без да ја покаже својата секси задница…

… и тоа од неколку агли!

Душица искусно ги бираше опасните и диви пози, а ние ќе ви оставиме да уживате во остатокот на галеријата, која ја направивме во дружењето со пејачката во ресторанот „Hollywood“.

Scroll to Top