(ФОТО) Српската пејачка Ивана Селаков по 10 години врска конечно во венчаница

Ивана Селаков конечно се омажи!

dobivaj vesti na viber

Пејачката првпат облекла венчаница, но поради снимање на спот за дуетот „Да се опет родим“ со помладиот колега Мирза Селимовиќ.

На самото снимање бил и нејзиниот дечко, кој бил пресреќен кога ја видел својата вереница во бело.

 

Uskoro duet sa dragom @selakov ☝🎤❤ #ivanaselakov #mirzaselimovic #duJet #uskoro

A post shared by Mirza Selimović (@mirzaselimovic23) on

Scroll to Top