(ФОТО) Српската пејачка Ивана Селаков по 10 години врска конечно во венчаница

By

Ивана Селаков конечно се омажи!

Пејачката првпат облекла венчаница, но поради снимање на спот за дуетот „Да се опет родим“ со помладиот колега Мирза Селимовиќ.

На самото снимање бил и нејзиниот дечко, кој бил пресреќен кога ја видел својата вереница во бело.

 

Uskoro duet sa dragom @selakov ☝🎤❤ #ivanaselakov #mirzaselimovic #duJet #uskoro

A post shared by Mirza Selimović (@mirzaselimovic23) on

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 23

sites to watch anime JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

ANIMEFLIX My Hero Academia Season 3 Episode 21

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 24

free anime online Attack on Titan Season 3