(Фото) Тони Цетински си пресади коса

By

Хрватскиот пејач Тони Цетински направи трансплантација на коса. Тој се пофали дека набргу ќе има многу коса и откри дека по долго време, конечно, си ја исполнил желбата.

„Веќе долго време имав желба да направам трансплантација на коса и среќен сум што поради тоа не морав да отпатувам надвор од границите на нашата земја зашто докторката и експерт за коса, Ана Малетиќ, е убедливо најдобра“, напиша Цетински на „Инстаграм“.

Хрватскиот пејач, кому косата почна да му опаѓа пред многу години, неколкупати јавно изјави дека е секси ќелав, но дека повеќе сака да има коса.

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Dragon Ball Z (Dub)

4anime tv Fairy Tail

My Hero Academia Season 5

4 anime 4Anime Black Clover

4anime tv 4Anime Bleach