(Фото) Цеца и Аркан со Анастасија кога била бебе

By

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на фолк-ѕвездата Цеца, денес полни 20 години. Спрските медиуми и нејзините следбеници на социјалните мрежи пишуваат дека таа ги наследила и талентот и убавината на мајка си. Српски Телеграф, за да го одбележи нејиниот роденден објави фотографии од Анастасија со Цеца и Аркан, направени во емисија на минимакс на ТВ Пинк. На сликите Анастасија има само 28 дена.

 

Ќе ви се допадне

anime streaming. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

My Hero Academia Season 4 Episode 19

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

One Piece (Dub)

ANIMEFLIX Dragon Ball (Dub)

free anime online Bleach (Dub)