(Фото) Цеца ги избоде ушите

By

Цеца Ражнатовиќ стави обетки на увото. Фолк-ѕвездата редовно работи на својот изглед.

Неодамна ја скрати долгата коса. Сега стави обетки на увото, само на десната страна. На левото уво стави висечка обетка.

Фановите ја пофалија дека изгледа помладено и дека годините не ѝ можат ништо.

Ќе ви се допадне

Watch Spirit Chronicles Episode Preview (https://crunchyrollfree.com/m/RMEm/ep-1) at Crunchyroll crunchyroll premium account reddit 2020

Watch Akudama Drive Episode 2 (https://gogoanime.be/m/2Egk/ep-2) at website https://gogoanime.be fairy tail gogoanime