(ФОТО) Цеца никогаш досега немала волку долга коса

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ во моментов престојува во Будва и ужива со својата ќерка Анастасија и пријателите.

Таа и Анастасија, а посебно Цеца, се средила а фотографиите редовно ги објават на друштвените мрежи.

Она што на сите им го привлече вниманието е новата фризура на Цеца, со оглед на тоа што Цеца неодамна ја скрати косата, сега повторно има долга, подолга коса од било кога.

Vece sa prijateljima🥂❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Scroll to Top