(Фото) Цеца со нов имиџ

By

Во кадифен костум со деколте и со нова фризура, Цеца Ражњатовиќ со нов имиџ настапи на концерт во Минхен. И овој пат фолк-ѕвездата ги освои своите обожаватели, особено попради новата фризура. Српската пејачка е особено активна на Инстаграм и често споделува фотографии и видеа.

Ќе ви се допадне

Watch My Hero Academia 3 Episode 15 (https://animeflix.nl/m/0jze/ep-15) at website https://animeflix.nl. See more animeflix god of highschool

My Hero Academia 2 (Dub) Episode 25 at website https://gogoanime.be. See more god of highschool gogoanime