(Фото) Цеца задовoлна за 8 Mарт: Афродизијак од дечкото за фолк-пејачката

By

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ се пофали со подарокот за 8 Mарт од својот дечко Богдан. Како и за Валентајн, така и oвој пат, таа доби  колачи во облик на срце, шампањ и мечиња.

„Мене секој ден ми е 8 Mарт. Ти благодарам бебе“, напиша пејачката.

Слатките и чоколадите се одлични афродизијаци, па така Богдан, се шегуваат на социјалните мржи, наместо сакпи подароци, знае како треба со фолк-ѕвездата.

 

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream we bare bears: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview

AnimeHeaven bleach anime heaven: Watch Dr. Stone Episode 12