(ФОТО) Цецо, бунда и патики не одат

By

Срспките медиуми објавија фотографија од фолк-пејачката Цеца Ражњатовиќ во зимска неформална гардероба. Облечена во тренерки и патики, во комбинација со крзнена бунда, некои од модните критичари велат дека Цеца ја утнала комбинацијата.

И на социјалните мрежи стасаа критики од типот : „Цецо, бунда и патики не одат“.

Снежен бран го зафати регионот, па фолк-пејачката, сепак, се облекла соодветно на пригодата, велат оние на кои им се допаднал нејзиниот стил.

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch animes Josee, the Tiger and the Fish

animedao My Hero Academia (Dub)

animes online AnimeDao Attack on Titan Season 3

WONDER EGG PRIORITY

AnimeDao Dragon Ball Z (Dub)