(Фото) Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ уживаат на Копаоник

Синот на фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ, Вељко, не се разделува од својата свршеница Богдана Родиќ. Вељко постојано објавува фотографии од нив на социјалните мрежи.

Двајцата заминаа за Копаоник, каде што уживаат во убавините на природата.

„Тигри во природно живеалиште. Осум наутро“, напиша Вељко под фотографијата.

Боксерот се пофали дека ги послушал советите на својот тренер и секое утро јаде овесна каша.