(ФОТО) Водителката на „Парови“ го покажа дечкото политичар

Јована Јеремиќ обелодени на својот Инстаграм профил фотки со новиот избраник.

Иако веќе долго се раскажува колку е среќна во љубовта, Јована Јеремиќ, сега конечно одлучи и да се пофали со посилната половина.

Станува збор за Војислав Милошевиќ, кој, инаку, во моментов е вработен како Секретар на градскиот одбор на SNS – во Пирот.

„Мојата љубов“, напиша Јована со фотката од еден белградски ресторан:

 

…додека на друга сподели романтични коментари: „Сините очи длабоки како море“.

И Војислав објави фотки од својата поубава половина, со коментар: „Со вистинската жена целиот свет е мој“.

Scroll to Top