(ФОТО) Жељко ја расплаче Јована среде емисија

By

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, водителката Јована, денес наполни 37 години, а колегите од работа и подготвија роденденско изненадување.

dobivaj vesti na viber

Но, кога започнала утринската емисија во живо, каде Јована е водител, во едно од вклучувањата во живо, откако  репортерите и го честитаа роденденот на колешката, го вклучиле и нејзиниот сопруг, Жељко Јоксимовиќ, кој во живо од центарот на Белград  со транспарентот од 10 метри и го честиташе роденденот.

Јована изненадена од гестот на сопругот се расплакала во емисија.

Ќе ви се допадне