(Галерија) Карлеуша во црвен минич се заигра во снегот

By

Пејачката Јелена Карлеуша во црвен минич се заигра во снегот. Таа објави неколку фотографии на кои позира во кратка јакна и црвен минич и за кратко време собра 100.000 лајкови.

dobivaj vesti na viber

„Жешка крв“, рече таа, додека некои од обожавателите ја пофалија, а некои ја искритикуваа.

„Ќе го стопиш снегот колку гориш“, и напишал еден фан, додека друг и порача да влезе дома затоа што и него му застудело од што ја гледал.

Ќе ви се допадне