Ги засрами сите момчиња – Погледнете што прави Емина на масата

Емина уште еднаш докажа дека е во сјајна форма, а вежбите кои таа ги работи се се, само не лесни.

Пејачката Емина Јаховиќ е позната по тоа што со години фанатично тренира, и го доведе своето тело до совршенство. А повремено се пофали какви се вежби може да направи, по што направи хаос на интернет.

Емина прво го одработи задолжителното трчање низ шумата…

 

… А потоа на масата направи неверојатно тешки „склекови“, кои ни 98% од мажите не можат да ги изведат.

 

Scroll to Top