Гога Секулиќ се пофали со новиот имиџ

By
Гога Секулиќ на Инстаграм со својот изглед предизвика еден куп коментари.

Пејачката Гога Секулиќ престојуваше неодамна во Сараево по повод Филмскиот фестивал на кој беше гостин, а за таа прилика го промени изгледот.

„Прв пат присуствуваше на Сараево на Филмскиот Фестивал и воодушевен сум. Бив на премиерата на филмот „Жаба“, во кој главна улога ја има Емир Хаџихафизбеговиќ. Фала Емира, на гостопримството. Следната годдина доаѓам повторно!“, напиша Гога, која се пофали и со изгледот кој го направи, за оваа специјална прилика.

Ја промени фризурата, па на црвениот тепих со шишките предизвика големо внимание, а во црниот фустан, пејачката максимално го истакна своето бујно деколте.

 

Ќе ви се допадне

AniWatch watch anime online: Watch Hunter x Hunter (Dub) Episode 13 (https://aniwatch.pro/m/wBRx/ep-13)

GoGoAnime watch anime online: Attack on Titan Season 3 (https://gogoanime.be/m/rY1Q) Episode 12