„Јас сум ајкула“ – Кога ќе ја видите Јелена целата мокра, ќе ви биде јасно зошто го кажа тоа!

By
Водителката и спасителка повторно зададе задача за младите девојки, а попатно ги воодуеви обожавателите на Инстаграм.

dobivaj vesti na viber

Јелена Бачиќ-Алимпиќ, неодамна предизвика големо внимание во бикинито, на кое ги покажа атрибутите на 49 годишна возраст, а сега ги почести фановите со жешки фотографии.

Водителката и книжевница, веќе некое време леташе на Малта, каде ужива со семејството и пријателите, а поради новонастанатите фотки, доби еден грст комплименти.

„Најзгодната баба на светот“, беше еден од коментарите, бидејќи е познато дека Јелена има две деца, додека дурите и порачаа да се чува од ајкули.

„Јас сум ајкула“, одговори Јелена, а со ваквиот изглед на 49 години, навистина и докажа дека е.

 

 

Доколку сте пропуштиле да видите како изгледа задницата на Јелена, погледнете ја на фотките:

Ќе ви се допадне

go88 b52 Go88 Club | Go88.Live - Thiên Đường Cờ Bạc Online anh tài xỉu go88

sunwin âu tool tài xỉu sunwin cho android sunwin tài xỉu