Каја малку се смири, па објави две жешки фотографии на социјалните мрежи

By
После секси сликите од море, пејачката Каја Остојиќ, малку се смири, а сега поторно почна да прави „хаос“ низ социјалните мрежи со своите провокативни фотографии.

По преселбата во Брисел и венчавката со Џуниор Џек, Катарина Остојиќ некое време беше отсутна од домашната сцена и од медиумите, но со учеството во шоу програмата ТЛЗП, интересот кај публиката за неа, повторно се активираше.

Тогаш Каја очигледно одлучи на сите да им покаже колку е секси, па не престана со објавувањето на провокативните фотографии на социјалните мрежи.

Во текот на целото лето, можевте да видите и повеќе од перверзни фотографии во костими за капење.

а иако сега беше малку повеќе од облечена, таа не беше ништо помалку перверзна.

Тоа го докажа и со двете нови фотографии во црн корсет и прескап фустан, па прво објави фотографија во провокативна поза, кога била потпрена на ѕид.

А потоа следеше поблизок кадар, со бујните гради во прв план.

Коментарите од посилниот пол упатени кон Каја нема да ви ги пренесеме, но веќе и самите можете да заклучите во кој правец оделе.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 3

animefreak Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

anime freaks tv Attack on Titan Final Season (Dub)

animefreaktv That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

AnimeFreak WONDER EGG PRIORITY Episode 6