Каја малку се смири, па објави две жешки фотографии на социјалните мрежи

By
После секси сликите од море, пејачката Каја Остојиќ, малку се смири, а сега поторно почна да прави „хаос“ низ социјалните мрежи со своите провокативни фотографии.

По преселбата во Брисел и венчавката со Џуниор Џек, Катарина Остојиќ некое време беше отсутна од домашната сцена и од медиумите, но со учеството во шоу програмата ТЛЗП, интересот кај публиката за неа, повторно се активираше.

Тогаш Каја очигледно одлучи на сите да им покаже колку е секси, па не престана со објавувањето на провокативните фотографии на социјалните мрежи.

Во текот на целото лето, можевте да видите и повеќе од перверзни фотографии во костими за капење.

а иако сега беше малку повеќе од облечена, таа не беше ништо помалку перверзна.

Тоа го докажа и со двете нови фотографии во црн корсет и прескап фустан, па прво објави фотографија во провокативна поза, кога била потпрена на ѕид.

А потоа следеше поблизок кадар, со бујните гради во прв план.

Коментарите од посилниот пол упатени кон Каја нема да ви ги пренесеме, но веќе и самите можете да заклучите во кој правец оделе.

 

Ќе ви се допадне

Website https://kissanime.mx: Watch The Testament of Sister New Devil: The Hard, Sweet Daily Life of Toujou Basara kissanime Episode Full kissanime my hero academia

Watch God of Ten Thousand Realms Episode 54

GoGoAnime: Black Butler Special (Dub) anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime tv kissanime

Puppet Princess (https://wcostream.cc/m/Yd61) Episode Full

Telegra: https://telegra.ph/AnimeFreak-06-30

Skitterphoto: https://skitterphoto.com/photographers/17131/kissanime