Карлеуша ги разбесни фановите – “Зар ништо не ти е свето”

By

Јелена Карлеуша успеа да ги разбесни своите следбеници на Инстаграм откако вчера објави провокативни фотографии.

Со оглед на тоа дека вчера беше годишнина од масакрот во Сребреница, многу нејзини фанови особено од Босна, се налутија бидејќи на тој ден објави провокативна фотографија од базен и ја прашаа дали воопшто нешто и е свето.

Ќе ви се допадне

4Anime 4anime kakegurui: Watch Your Lie in April Episode 20 (https://4anime.biz/m/YZ0/ep-20)

GoGoAnime re zero gogoanime: The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 25