Карлеуша ги разбесни фановите – “Зар ништо не ти е свето”

Јелена Карлеуша успеа да ги разбесни своите следбеници на Инстаграм откако вчера објави провокативни фотографии.

dobivaj vesti na viber

Со оглед на тоа дека вчера беше годишнина од масакрот во Сребреница, многу нејзини фанови особено од Босна, се налутија бидејќи на тој ден објави провокативна фотографија од базен и ја прашаа дали воопшто нешто и е свето.

Scroll to Top