Карлеуша јавно ја навреди Вики Миљковиќ

Јелена Карлеуша и Вики Миљковиќ, членките на жирито на “Ѕвездите на гранд“, одамна не се во добри односи. Двете пејачки се караат во секоја емисија, а Јелена честопати ја навредува Вики со своите коментари. Во една од последните емисии на шоуто, Карлеуша ја нарекла Вики „грешка“.

„Ти си тенџере. Толку си празна и глупава, што дури и твојата родена мајка мисли дека си голема грешка“, рекла Карлеуша.

Scroll to Top