Карлеуша на „Ѕвездите на Гранд“ во црна комбинација

By

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појавила во црна елегантна комбинација и, се разбира, како и секогаш, се најде во центарот на вниманието.

Елегантниот црн фустан ги истакна нејзините облини, кои таа гордо ги покажуваше.

Но, веројатно никој не забележа голема промена кај Јелена, односно тоа дека пејачката веќе подолго време има природни нокти, и тоа без никаква надградба.

Ќе ви се допадне

KissAnime: Sky Blue anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime2

AnimeHeaven: We Rent Tsukumogami anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro watch animes

https://animedao.nl animedao re zero

AnimeFLV: Yo-kai Watch the Movie: It's the Secret of Birth, Meow! (Dub) anime episode Full online free at https://animeflv.uk english dubbed anime

Tapas: https://tapas.io/gogoanimelol

Voz: https://voz.vn/u/animefreakws.1746641/#about