Карлеуша на „Ѕвездите на Гранд“ во црна комбинација

By

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појавила во црна елегантна комбинација и, се разбира, како и секогаш, се најде во центарот на вниманието.

Елегантниот црн фустан ги истакна нејзините облини, кои таа гордо ги покажуваше.

Но, веројатно никој не забележа голема промена кај Јелена, односно тоа дека пејачката веќе подолго време има природни нокти, и тоа без никаква надградба.

Ќе ви се допадне