Карлеуша објави фотографија од свекрвата и напиша…

By

Иако Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ уживаат во луксуз, неговите родители живеат многу скромно. Сепак, колкку и да е зафатен со обврски во Истанбул, или пак со луксузни патувања, Душко не пропушта да го посети родното село Орловат во Војводина.

За да покаже колку ја цени свекрвата, Карлеуша неодмна објави фотографија на Инстаграм
„Свекрва, Душко. Лека ноќ“.

Фотографијата ги изненади сите, затоа што неговите родители не сакаат да се истакнуваат во јавноста, се облекуваат скромно и не се по матерлијалните добра. Иако Душко добро заработува, семејството Тошиќ сѐ уште живее во куќата во која живеел и Душко пред да стане славен.

Ќе ви се допадне

Lupin III: Babylon no Ougon Densetsu (https://gogoanime.be/m/E78N) Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch WIXOSS Diva(A)Live animepahe Episode 12 online anime

Broots Episode Full

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

Sketchfab: https://sketchfab.com/kissanimemx

Buddybio: https://buddybio.com/animefreakws