Карлеуша повторно го сруши рекордот во лајкови со новите фотографии

Новите фотографии на Јелена Карлеуша, овој пат од Атина, ги вжештија социјалните мрежи.

Заедно со својата мајка Дивна, Јелена овие денови престојува во грчката престолнина од каде редовно објавува фотографии. Овој пат позираше во костим за капење во жолта боја покрај базен.

Фотографијата веднаш го привлече вниманието на јавноста, а за само неколку часа успеа да собере повеќе од 70 илјади лајкови.

Scroll to Top