Ќерката на Нино Решиќ, Сандра, доживеа страшна сообраќајка

By
Ќерката на Нино Решиќ, Сандра, во текот на ноќта доживеала сообраќајка. Сандра се обидела да избегне судар со друг автомобил, но нејзиното возило завршило во банкина.

Јавноста е шокирана од веста дека непознат маж со голема брзина се залетал во неа, а таа за да го избегне ударот свесно го свртела воланот и удрила во банкина, по што итно била пренесена во болница, каде што ѝ била укажана помош.

За среќа, успеала да извлече жива глава. Нејзиното рамо е малку изместено, а докторите ѝ наредиле да мирува во наредните неколку дена.

 

Ќе ви се допадне

The Promised Neverland (Dub) Episode 12 at AnimePlanet boruto next generations anime planet

The Promised Neverland (https://kissanimeonline.com/m/KgJ4) Episode 12 at website https://kissanimeonline.com god of highschool kissanime