Крајот со Грашо беше неизбежен: Даниела Мартиновиќ проговори за разделбата

By

Хрватската пејачка Даниела Мартиновиќ првпат јавно проговори за раскинувањето на 24-годишната љубовна врска со Петар Грашо.

 

За хрватскиот магазин „Глорија“, Даниела вели дека разделбата била неизбежена и покрај толку години минати заедно.

 

„Не можете да го спречите моментот кој е неизбежен. Но, сѐ она што беше меѓу нас е убаво минато и јас не сакам да плукам по нашата врска, иако сешто се пишува сега за нас, особено за него“, вели хрватската пејачка. По раскинувањето со Даниела, Петар Грашо почна врска со 15 години помладата Хана Хуљиќ, ќерка на музичарот Хончи Хуљиќ.

Ќе ви се допадне

Watch Neko Pitcher Episode 6

Website https://animeflix.nl: Watch My Little Pony: Friendship Is Magic Season 8 (Dub) animeflix Episode 26 animeflix dr stone

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animefreak.ws: Watch Mami the Psychic animefreak Episode 44 anime freak

https://kissanime.mx kissanime gone