Лажни голи слики од Цеца

By

Цеца Ражнатовиќ во аферата „Лажни голи слики“ била наместена од страна на нејзин непријател кој имал цел да ја уништи, дознаваат медиумите.

Станува збор за лице што ѝ било љубоморно на фолк-ѕвездата, па наводно одлучило да ѝ наштети така што во јавноста ќе пласира фотомонтажа на која се гледа жена што личи на Цеца на маса за масажа додека машки раце ги допираат нејзините голи гради.

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

aniwatcher Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

My Hero Academia Season 3 (Dub) Episode 25

watch anime free AniWatch My Hero Academia Season 2

AniWatch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

watch animes Attack on Titan