Лепа Брена уловена во Трговски центар – пејачката се подготвува за најлудата ноќ

By

Папраците ја сликале Лепа Брена на шопинг во познат трговски центар во Белград. Папарацото на Курир ја сликал газдарицата на Гранд како ги обиколува продавницте. Во секој се задржала по половина час разгледувајќи ги тоалетите, а на крајот излегла со празни раце.

dobivaj vesti na viber

При влезот во автомобило другарката на Брена, која и правела друштво ја советувала дека најдобро е да ги ангажира своите модни креатори кои ќе и сошијат тоалета по нејзина мерка.

Ќе ви се допадне