Љубовта не се откажува, вели Данијела по разделбата од Грашо

By

По 24 години љубов, пејачката Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо ја раскинаа својата врска. Тие се разделија без глолема драма или скандали. По разделбата, и двајцата молчат, но Данијела, заради промоција на својот спот, сепак реши да напише статус на својот фејсбук-профил.

„Дека љубовта навистина не се откажува, ми покажавте токму вие. Откога песната излезе пред две недели, постојано добивам пораки за поддршка. Ви благодарам на сите што ја гледете и слушате“, напиша таа.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX watch anime: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 36 (https://animeflix.nl/m/ollg/ep-36)

WCOStream wcostream pokemon: JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) (https://wcostream.cc/m/RWWg) Episode 39