Мајката на Филип се скара со Брена заради внукот

By

Откако се породи пејачката Александра Пријовиќ со синот Александар, почнаа и проблемите дома заради внукот.

Како што пренесуваат српските медиуми наводно во семејството започнале првите недоразбирања и тоа меѓу мајката на Филип, Зорица Накиќ и Лепа Брена.

Според „Стар“, мајката на Филип иако живее во Мадрид, периодов живее во домот на Александра каде што заедно со нејзината мајка и помогаат околку бебето.

Наводно, мајката на Филип, Зорица им рекла на Филип и на Александра да не ја викаат Брена баба оти тоа и сметало. „Таа не е баба на мојот внук“, ваводно викала Зорица.

Исто така, пренесуваат медиумите, мајката на Филип се лутела, оти Брена се наметнувала како таа да е вистинската баба, и наводно ги засенувала и Зорица и мајката на Пријовиќ.

Ќе ви се допадне

Watch Attack on Titan Season 2 Episode 7 (https://animeplanet.cc/m/vd6E/ep-7) at AnimePlanet shield hero anime planet

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (https://animefreak.ws/m/gYXl) Episode Cam 10min at AnimeFreak animefreak site