Марија Шерифовиќ: Имам дечко и сакам да станам мајка

By

Српската пејачка Марија Шерифовиќ откри дека има дечко и желба да стане мајка, пишуваат медиумите. Таа откри дека планира да има традиционална свадба, но не исклучува дека може да ја направи и на некоја плажа со служење на коктели.

„Сигурна сум дека мојата свадба ќе биде традиционална, или пак ќе се случи на некоја плажа со по некој коктел. Така самата ќе си ја потпишам пресудата“, изјавила таа.

Таа уште еднаш потврди дека сака да се оствари во улогата на мајка, но за десетина години.

„Пошто сега имам 36. години, тогаш ќе имам 46. За почеток се надевам дека тогаш нема да бидам „Јутјубер“. Тоа е број еден. Дека короната до тогаш ќе биде решена. Концерти, работа, ред и дисциплина и можеби уште некој детски плач или смеа од гостинската соба“, изјавила Марија.

 

 

Ќе ви се допадне

The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods (Dub) Episode 24 at Funimation funimation streaming service

Watch Attack on Titan: Since That Day Episode Full at website https://animeplanet.cc. See more my hero academia anime planet