Марија Шерифовиќ ја прокоментира драмата околу „Ѕвездите на Гранд“

By

Конфузијата која владее околу „Ѕвездите на Гранд“, кои синоќа ги прикажаа само поедини кабловски оператори, па повеќето од публиката не ги ни виде, ја прокоментира и Марија Шерифовиќ.

Марија, која е позната по тоа што нема влакна на јазикот, на својот Твитер профил напиша:

 

Ќе ви се допадне