Марија Шерифовиќ: Сопругата на Балашевиќ ни забрани да му гу пееме хитовите во „Ѕвездите на гранд“

By

Марија Шерифовиќ рече дека песните на Ѓорѓе Балашевиќ не ги пуштаат во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ затоа што тоа од нив го побарала неговата сопруга Оливера.

dobivaj vesti na viber

„Ни се јави и поради некоја причина побара снимките на кои се пејат неговите песни да се избришат. Прво Ѓорѓе имаше проблеми, а и мене ми се случи кога Махир пееше негова песна. Јас немав контакт со неа, но го почитував барањето, иако не ја знаев причината“, рече Шерифовиќ.

Иако голем број обожаватели на Балашевиќ сакаат да ги слушнат неговите хитови во шоуто, сепак организаторите на крајот се одлучиле да ја почитуваат желбата на Оливера.

Ќе ви се допадне

go88 không cho rút tiền cách ăn tiền go88 go88 lừa đảo

sunwin nổ hũ apk cho android app tải sunwin ông trùm sunwin