МАШИНА ОД 80.000 ЕВРА! – Ова е опасниот ЅВЕР кој го вози Ера!

By
Ера Ојданиќ не ги жалеше парите и се почасти со скапоцен автомобил.

Пејачот купи ново возило, и покажа дека одлично му оди на деловен план. Тој пазареше „порше кајен“, кое во зависност од моделот и опремата, се движи некаде околу 65.000 до 120.000 евра.

Пејачот во свој стил ја прокоментира својата нова кола.

„Јас сакав од самото детство да имам добар велосипед и добро возило… И убави и згодни жени, тоа е Ера Ојданиќ“, изјави Ера.

А вака изгледа неговиот скапоцен миленик. Видеото погледнете го на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak my hero academia animefreak: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 2 (https://animefreak.ws/m/29oK/ep-2)

ANIMEFLIX animeflix netflix: Watch Bleach Episode 338