Мажот на Бранислава жестоко и се закани – Следеше одговор од Аца Лукас

Аца Лукас преку својот Инстаграм профил одговори на наводните закани од Жељко Пашајлија.Откако во поедини медиуми се појави инфорацијата дека Жељко Пашајлија, мажот на Бранислава Пашајлија, со кого Аца Лукас неодамна раскина, наводно и се закани на пејачката дека нема добро да помине, кога ќе дојде во Црга Гора, Лукас му возврати со иста мерка.

Непосредно пред заминувањето во Црна Гора, Аца на својот Инстаграм профил објави фотка од авионот на која напиша:

„Штотуку полетуваме за Црна Гора! Велат дека ќе биде заседа! Еве погледнете како се наежив! Но, таму каде најмногу се наежив не е пристојно да ви покажам. Штом слетаме ќе ви покажам. До тогаш среќен ми пат!

А вака Аца Лукас реагираше на прашањето за својот љубовен живот: