Милан Калиниќ објави слика од детството

By
Калиниќ, некогаш одамна – пишувал дека е глумец и водител на „Пинкови ѕвездички“.Тој повторно ги израдува сите кои го следат на Инстаграм. Актерот и водителот на „Пинкови ѕвезди“, на оваа социјална мрежа објави фотка од детството, на која покрај Милан се наоѓаат и членови од неговото семејство.Сликата ги разнежи сите, а лајковите и коментарите вриштеле.

„Калиниќ, некогаш одамна“, напиша Милан Калиниќ.

Бидејќи на фотката е и неговиот татко, познатиот актер, корисниците на Инстаграм порачаа дека неодоливо потсетува на него.

Што мислите вие?

Kalinići,nekad davno

A post shared by [email protected] (@kalinic.milan72) on

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: Lime-iro Ryuukitan X anime episode 13 online free at https://animefreak.ws attack on titan animefreak

Website https://animetv.cc: Watch Fei Ren Zai 2nd Season animetv Episode 12 famous anime tv shows

Website https://wcostream.cc: Watch Rakshasa Street wcostream Episode 10 watch anime online

Lupin the IIIrd: Mine Fujiko no Uso Episode Full

Metooo: https://www.metooo.io/u/gogoanimebe

Blogfreely: https://blogfreely.net/animefreakws/animefreak