Милица Тодоровиќ не сака свадба со трубачи

By

Српската пејачка Милица Тодоровиќ во интервју во емисијата „Ексклузив“ открила дека од поодамна размислува за тоа како сака да изгледа нејзината  свадба.

„Имам сценарија во главата. Некогаш замислувам дека се венчавам во шума, некогаш на плажа, ама никогаш не сум размислувала за голема свадба, трубачи, сите качени на маси и слично. Којзнае што ќе ми донесе животот“,  рекла Милица во интервјуто.

Пејачката две години во врска со кореографот Милош Пауновиќ, но ретко се појавува со него во јавноста. Вели, приватниот живот, колку што може, сака да го чува за себе, оти тоа е единствениот начин да има нормална врска.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: Dead Heat anime episode Full online free at https://animefreak.ws animefreak hunter x hunter

ANIMEFLIX: Dream Eater Merry (Dub) anime episode 13 online free at https://animeflix.nl free anime

Watch Aya to Majo (Dub) Episode Full

My Love Story!! (Dub) Episode 24

Bittube: https://bittube.tv/profile/animefreakws

Independent academia: https://independent.academia.edu/animeflixnl