Мира Шкориќ ќе ја замени Ана Бекута во жирито на „Ѕвездите на Гранд“

By

Мира Шкориќ би можела да ја замени Ана Бекута во жирито во „Ѕвездите на Гранд“, пренесоа српслките медиуми. Откако Ана Бекута рече дека ќе се повлече од јавниот живот, Саша Поповиќ, директорот на Гранд дошол до идеја на нејзино место ја стави Шкориќ.

Таа долго време работела со кандидатите и е идеална за ова место. Често се кара со Цеца иако во минатото биле добри другарки, открива извор близок до Поповиќ.

„Мира Шкориќ работеше со кандидатите и ги подготвуваше за натпреварот. Саша сака таа да ја замени Бекута, бидејќи смета дека би била одлична за шоуто. Цеца Ражнатовиќ и Мира не разговараат, па верува дека емисијата би била многу повозбудлива и подинамична и дека би ги привлекла гледачите да ги гледаат нивните пресмерки “, рече изворот.

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

watch anime dub How NOT to Summon a Demon Lord Ω

4Anime Dragon Ball (Dub) Episode 149

4Anime Komi Can’t Communicate

4Anime Dragon Ball Super