МНОГУ СУМ ПЕРВЕРЗНА – Дара Бубамара откри што се работи во сексот

„Оние помалку безобразните слики кои се објавуваат на социјалните мрежи не го отсликуваат тоа каква што навистина сум“, вели Дара Бубамара.Пејачката сака отворено да зборува за се, а сега без влакна на јазикот призна дека е многу перверзна во кревет.

dobivaj vesti na viber

Иако нејзините порно слики кои прочуреа во јавноста, привлекоа огромно внимание, Бубамара тврди дека таа во кревет е непослушна.

 

„Оние помалку безобразните слики кои ги објавуван на социјалните мрежи не говорат ништо за тоа каква навистина сум. Многу сум послободна и перверзна. Драго ми е што мојата љубов ужива во мене каква што навистина сум. Меѓу нас нема љубомора, нема ништо, сигурни сме во себе, не се оптеретуваме. Не ни е многу грижа што другите коментираат. Го правиме тоа што го сакаме, само да бидеме среќни. Така е и во сексот, работам буквално се, само да мојот фраер биде задоволен. Важно е да на него му биде убаво. Толку уживаме во љубовта што ме боли уво за се“, изјави Дара, а потоа додаде дека настојува да некои приватни работи ги сочува за себе.

„Приватноста треба да се држи само за себе. Засега добро го покривам својот љубовен живот, и се надевам дека така и ќе остане. Не треба баш се да се изнесе во јавноста. Некои работи сепак треба да се сочуваат, се работи за сопствената среќа и мир“, изјави пејачката која потоа објасни зошто и беше угасен Инстаграм профилот.

„Лицата очигледно се љубоморни што имам повеќе од 300.000 обожаватели и бараа да ја закачам содржината која не е соодветна за социјалните мрежи. Групата се собра и бараа да ме блокираат, но сега можам да им порачам дека за неколку дена ќе ми се врати профилот, поради тоа што испратив податоци до администраторите. Како што е познато, никогаш досега не поставив фотографии со промискуитетна содржина, затоа што не сум таков тип. Лошите луѓе сакаат да ми наштетат“, заклучи Дара.

Scroll to Top