Не е во бикини, но оваа фотографија на Марија Шерифовиќ им се допадна на сите

By
Летниот одмор за Марија Шерифовиќ и официјално е завршен, па пејачката се враќа на новите обврски.Марија Шерифовиќ објави фотографија на Инстаграм со која направи хаос во позитивна смисла бидејќи нејзините обожаватели и фанови не можат да ја видат често во ова издание.

На Марија, ако може да се заклучи според фотографијата, не ѝ е премногу драго што заврши годишниот одмор и што сега ја чекаат нови обврски.

„Одморот официјално е завршен. Од утре повторно сум на клупа“, напиша Марија, а нејзината фризура заедно со изразот на лицето претставуваат вистински хит.

 

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Noragami Aragoto (Dub) twistmoe Episode 13 dubbed anime

Watch Pokemon: Advanced (Dub) Episode 191

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

Website https://animefreak.ws: Watch Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion animefreak Episode Full anime stream

Blogfreely: https://blogfreely.net/animefreakws/animefreak

Plurk: https://www.plurk.com/animefreakws