Невидена фотографија досега – Марија Шерифовиќ со долга коса!

By

Ова е до сега не видена фотографија од Марија Шерифовиќ која е направена пред 15 години во една емисија.

Марија тогаш не била позната, а гостувала во емисијата како ќерка на фолк ѕвездата Верица Шерифовиќ.

Набрзо потоа Марија ја скратила косата.

Ќе ви се допадне

Fairy Tail Episode 175 at AnimeFreak amine freak tv

The Irregular at Magic High School: Visitor Arc (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/XgR6) Episode 9 at KissAnime yuri on ice kissanime